ХХІ Міжнародний туристичний ярмарк у місті Варшава

Про проведення ХХІ Міжнародного туристичному ярмарку в місті Варшава

До Сумської обласної державної адміністрації надійшов лист Посольства України в Республіці Польща від 30.06.2013 № 6137/16-200-1457, щодо проведення у місті Варшава (Республіка Польща) міжнародної виставки з туризму.

У ході зустрічі , яка була проведена в Посольстві України в РП з керівництвом компанії «MT targi», зокрема, польська сторона висловила зацікавленість у пошуку нових партнерів з української сторони для польських фірм – туроператорів. У цьому зв’язку, керівництво компанії «MT targi», запропонувало розглянути участь українських зацікавлених компаній у ХХІ Міжнародному туристичному ярмарку ,який відбудеться 28-30 листопада  2013 року у місті Варшава. Польська сторона також поінформувала, що у разі звернення українських компаній, вона готова організувати проведення двосторонніх зустрічей з польськими партнерами для налагодження взаємовигідного співробітництва.

Пропонуємо взяти участь у ХХІ Міжнародному туристичному ярмарку представникам туристичних організацій області.

У додатку подано інформаційні матеріали, надані польською стороною, для зацікавлених організацій.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сайті www.ttwarsaw.pl чи у контактної особи:  Кінг Ківак, TT WARSAW, торговий спеціаліст,

тел.: +48 22 529 39 73;

моб.тел.: +48 604 542 600;

e-mail:kkiwak@mttargi.pl