Фестиваль „Кролевецькі рушники”

 Міжнародний літературно-мистецький фестиваль „Кролевецькі рушники”,   проходить у місті Кролевець та Кролевецькому районі.   

          Фестиваль проводиться щорічно у вересні - листопаді, Міжнародний конкурс пісенної творчості „Мелодії вічності”, що проходить у рамках фестивалю - один раз на два роки (положення про Міжнародний літературно-мистецький фестиваль „Кролевецькі рушники”, затверджене наказом управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації від     31 жовтня 2008 року № 141 та затверджене у Головному управлінні юстиції у Сумській області 14 листопада 2008 року за № 61/1075. Зміни та доповнення затверджені наказом управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації від 06.09.2012 № 146-ОД та зареєстровані у Головному управлінні юстиції у Сумській області 07 вересня 2012 року за № 61/1378).

          За час проведення фестивалю учасниками конкурсу „Мелодії вічності”, виставки декоративно - прикладного мистецтва, пленеру „Тарасовими шляхами”, гала-концерту фестивалю стали мистецькі колективи Польщі, Білорусії, Росії, Грузії, Азербайджану, Китайської Народної Республіки, художники з Нідерландів та інші. Учасниками гала-концерту фестивалю у різні роки були народні артисти України Євдокія Колесник, Валентина Степова, Олександр Василенко, Фемі Мустафаєв, Дмитро Гнатюк, Анатолій Литвинов, Лідія Михайленко, Леонід Сандуленко, заслужені артисти України - Юрій Рожков, Ольга Чубарєва,  Анжела Вербицька, фольклорний жіночий ансамбль „Рідна пісня”, квартети „Гетьман” та „Явір” з Києва та багато інших.

         Щоразу, при проведенні фестивалю, його учасниками є представники не менше як п’яти країн і близько 300 осіб та колективів - конкурсантів.


Історія фестивалю. 

Міжнародний конкурс пісенної творчості «МЕЛОДІЇ ВІЧНОСТІ»

Положення про фестиваль.

Відео з фестивалю.