Фестиваль "Боромля"

  Всеукраїнський сільський фестиваль мистецтв „Боромля”, зародився у 1991 році і щорічно проводиться у селі Боромля Тростянецького району та у місті Тростянець у серпні, напередодні Дня незалежності України. Фестиваль покликаний познайомити сільських працівників з професійними колективами та виконавцями.

          Організатори фестивалю - відділ культури і туризму Тростянецької районної державної адміністрації та Асоціація діячів естрадного мистецтва України, за підтримки управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації.

          За час проведення „Боромлі” Тростянеччину відвідали народний хор України ім.Г.Верьовки, народні артисти України  Дмитро Гнатюк, Борис Шарварко, Костянтин Огнєвой, Анатолій Солов’яненко, Микола Гнатюк, Надія Шостак, Анатолій Литвинов, Лідія Кондрашевська, Анатолі Горчинський, Іван Попович, народний артист СРСР Анатолій Мокренко, гурт „Кобза”, ансамбль танцю „Славутич”,Національний академічний ансамбль танцю України ім.П.Вірського та багато інших.

          У рамках фестивалю проходить Всеукраїнський конкурс на краще виконання пісень про українське село, учасниками якого є представники усіх жанрів та видів творчості. Щорічно конкурс збирає до півсотні окремих виконавців та творчих колективів України.

 

Положення про Всеукраїнський сільський фестиваль мистецтв "Боромля" та Всеукраїнський конкурс на краще виконання творів про українське село.

Історія заснування фестивалю " Боромля"