Загадковий світ театру

 

Уранці на юних театралів чекала весела музична казка за п’єсою Г.Остера «Шматочки по закуточках», а в другій половині дня в рамках культурно-мистецького проекту «Ніч музеїв» театр підготував театралізований екскурс «Загадковий світ театру». 
Святкова програма включала зустріч з казковим Оле Лукойє з вистави «Снігова королева» (актор Сергій Демиденко). 
Далі гостей запросили на театральну виставку, що демонструвала костюми з вистав, афіші та програмки, театральні ляльки та реквізит. Виставку супроводжувала розповідь про народження театру, створення вистав, театральне закулісся. 
У фойє другого поверху актори театру Наталія Шульженко,Вадим Шерстюк, Алевтина Радіонова та Юрій Січевський показали уривки з вистави «Таїна буття» (режисер-постановник Сергій Сидоренко). 
Незвична театральна атмосфера, камерність приміщення, чудовий музичний супровід та неперевершена гра акторів – все це у поєднанні викликало у глядачів калейдоскоп позитивних почуттів, які щирими оплесками дякували всім, хто створив яскравий та змістовний проект «Загадковий світ театру» і майже кожен, хто завітав до театру, сфотографувався з акторами на згадку.